O nás

Kdo jsme? / Co děláme? / Proč si vybrat nás?

Profesionalita –  Kvalita – Kreativita – Spokojenost

Let zkušeností

Stálych klientů

Realizovaných projektů

Odpracovaných hodín

Kdo jsme?

 

Jsme online agentúra s jasnou vizí, cílem i směrem specializující se na webové a internetové technologie. Tvorba webů, aplikací, internetových obchodů a prostě všechno kolem internetu nás baví. Věříme, že i vás bude bavit spolupráce s námi. Zakládáme si na osobním jednání, kvalitních službách a férových cenách.

Vytvoříme vám kvalitní moderní webové stránky, ať už jste jednotlivec, malý podnikatel, střední nebo velká firma. Vždy k vám budeme přistupovat osobně a postupovat podle vašich představ.

Co děláme?

 

Nabízíme komplexní internetové řešení: počínaje vstupní studií, přes vývoj webu až po internetový marketing. Za svou prací si stojíme do té míry, že jsme ochotní nést odpovědnost za splnění stanovených výsledků.

Grafiku připravujeme na míru konkrétnímu projektu, ovládáme adaptivní design – váš web pojede na počítači, tabletu i mobilu.

Proč si vybrat nás?

 

Držíme termíny a dohodnuté sliby. V případě potřeby pracujeme nepretržitě. ​Klient je u nás na prvním místě!

Věříme v to, že on-line svět pomáhá rozvíjet potenciál našich klientů – zvyšovat zisky, snižovat náklady, zvyšovat rychlost a efektivitu, a propojovat je se zákazníky. Naše produkty přinášejí také radost a užitek běžným uživatelům. Věříme v digitalizaci a automatizaci, ale technologie pro nás nejsou cílem, jen prostředkem k dosažení cíle.

Webové stránky již od 2 999,-Kč

Naši spokojení Klienti

Přečtěte si pár referencí, které vypovídají o kvalitě Naší práce.

Potřebovali jsme pomoci s přesunutím webu na nový hosting, kde se zároveň ukázalo, že v kódu stránky je několik chyb, které bylo potřeba opravit, aby byla opět funkční. Po předběžné domluvě ceny byl web zprovozněn do druhého dne. Spolupráce s Ing. Jendrichovským byla perfektní a  velmi svižná. Pokud bychom v budoucnu potřebovali další úpravy, určitě bychom se na něj opět obrátili.

Jaroslav Švorc

NAVICULA, s.r.o.

Web designer Peter Jendrichovský, srdečná vďaka za profesionálny prístup, naplnenie mojich predstáv a ich obohatenie vašou kreativitou, pri vytváraní mojej stránky demonchlast.sk . Bolo a pevne verím, že bude mi cťou spolupracovať s vami aj naďalej. Moja hlboká poklona. 

Jan Johny Petko

herec a autor knihy , "Demon chlast I."

Webliberec have helped us with website development projects, various types of graphic design work, landing page creation and email management, to name a few, and we have always found them to be quick, professional and creative in helping us with the solutions that we need. I highly recommend them!

Joseph Warmann

Director of Operations, Inspired Publishing

Dobrý den, rádi bychom se podělili o dojmy z Vaši tvorby našich webových stránek - http://mazarone.cz/ Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Stránky jsou moderní, přehledné a svým vzhledem dokáží oslovit zákazníka. Zároveň splňují veškeré nároky, které jsme kladly. Rádi Vaši tvorbu doporučíme dál. Přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Katrin Marie Valentová

Admin. pracovnice, MAZARONE s.r.o.

Spolupráca s panom Jendrichovským bola super, všetko pekne časovo stíhal, na všetkom sme sa vždy dohodli, taktiež nám poradil vo veciach, s ktorými ma veľa skúsenosti. Takže vrelo odporúčam.

Kristína Kunová

CEO, TIPTOPSKRINE.SK

Dobrý den, určitě vám webdesignera Petra Jendrichovského doporučuji:-) Práce je
kvalitní a co se týká plnění dedlinů, není žádný problém, pracuje velmi rychle.

ALice Šulcová

Marketing & PR Manager, KINGSTONE.CZ

Webliberec has been the epitome of professionalism and dedication the past four years, helping us design, create, and manage more than 60 websites across a number of sectors – from the simple to the complex. Whenever we faced challenges with hosting providers or in integrating APIs urgently in the buildup to a product launch, he has always worked diligently to resolve them, at all hours of the day or night.

Mark Anastasi

CEO, Inspired Group Ltd

Naprosto bezvadná spolupráce, člověka s tak rychlým a odevzdáním práce jsem ještě nepotkal. Je to poprvé, kdy mi někdo něco udělal na první dobrou. Velmi vysoká rychlost odevzdání - je vidět, že to má v malíku. Precizní kvalita, jak píšu ve shrnutí, dodání na první pokus bez úprav. Super komunikace, rychlá a věcná.

Jan Drda, MSc.

Senior consultant, SEO Efect

Neuvěřitelná spolupráce, neuvěřitelně rychle dodává zakázky a pokud jsou nutné úpravy udělá je bez problému. Pracuje velice rychle a za utracené peníze dostáváme full servis. Děkujeme za Vaší spolupráci.

Louis Hagen

CEO, DOWYOUTUBE.COM

Highly recommend Webliberec. Always responsible, punctual, extremely bright and always delivers. Absolutely endorse his qualification and his skill set. Very impressed by the knowledge he is bringing to the table and we always know we can rely on him to meet deadlines and by the end he does exceed our expectations. Very professional and creative.

Adriana Zimova-Petrik

CEO, BARE & PURE

S firmou WEBLIBEREC spolupracuji od prosince 2016 a s jejich prací a rychlostí jsem velice spokojený. Vždy na čem se domluvíme, tak platí. Tuto firmu mohu jenom doporučit.

Tomáš Hadrava

CEO, Czech Skills Hockey Academy

Webliberec.eu mohu doporučit. Splnili moje očekávání na webové stránky, které jsem potřeboval pro svého klienta. Reakce na emaily a změny na stránkách byly rychlé a web jsem měl hotový za pár dní. Takhle bych si představoval ideální spolupráci a příště vím na koho se zase obrátit.

Jiří Scheuer

CEO, RESTIA.CZ

Veškerá práce dodána vždy v domluveném termínu a ve výborné kvalitě.  

Bezproblémová komunikace. Spolupráci doporučuji.

Antonín Tuček

CEO, AT online media s.r.o.

WEB LIBEREC firma,která nám zprostředkovala stránky pro naši neobyčejnou školku. Nic není problém, vše se ihned vyřeší. A hlavně originalita je jedno velké plus. Děkujeme za spolupráci  a trpělivost při tvorbě stránek. Za DS Šneček a MŠ Beruška z Hrádku nad Nisou každopádně doporučujeme.

Naděžda Faltusová

Ředitelka, DS Šneček a MŠ Beruška

Spolupráca so spoločnosťou Web liberec naplnila naše očakávania. Webová stránka bola pripravená podľa zadania a v stanovenom termíne. Špeciálne oceňujem promptnú komunikáciu. 

Katarína Korcová

Project Manager, DIMAQ - Digital Marketing

Dobrý den, vřele doporučuji. Výborná komunikace a nasazení. Počítáme se spoluprací na dalších projektech.

Marek Kulhavý

Vedení firmy, Rautis, a.s