O nás

Kdo jsme? / Co děláme? / Proč si vybrat nás?

Profesionalita –  Kvalita – Kreativita – Spokojenost

Let zkušeností

Stálych klientů

Realizovaných projektů

Odpracovaných hodín

Kdo jsme?

 

Jsme online agentúra s jasnou vizí, cílem i směrem specializující se na webové a internetové technologie. Tvorba webů, aplikací, internetových obchodů a prostě všechno kolem internetu nás baví. Věříme, že i vás bude bavit spolupráce s námi. Zakládáme si na osobním jednání, kvalitních službách a férových cenách.

Vytvoříme vám kvalitní moderní webové stránky, ať už jste jednotlivec, malý podnikatel, střední nebo velká firma. Vždy k vám budeme přistupovat osobně a postupovat podle vašich představ.

Co děláme?

 

Nabízíme komplexní internetové řešení: počínaje vstupní studií, přes vývoj webu až po internetový marketing. Za svou prací si stojíme do té míry, že jsme ochotní nést odpovědnost za splnění stanovených výsledků.

Grafiku připravujeme na míru konkrétnímu projektu, ovládáme adaptivní design – váš web pojede na počítači, tabletu i mobilu.

Proč si vybrat nás?

 

Držíme termíny a dohodnuté sliby. V případě potřeby pracujeme nepretržitě. ​Klient je u nás na prvním místě!

Věříme v to, že on-line svět pomáhá rozvíjet potenciál našich klientů – zvyšovat zisky, snižovat náklady, zvyšovat rychlost a efektivitu, a propojovat je se zákazníky. Naše produkty přinášejí také radost a užitek běžným uživatelům. Věříme v digitalizaci a automatizaci, ale technologie pro nás nejsou cílem, jen prostředkem k dosažení cíle.

Webové stránky již od 2 999,-Kč

Naši spokojení Klienti

Přečtěte si pár referencí, které vypovídají o kvalitě Naší práce.

Webliberec have helped us with website development projects, various types of graphic design work, landing page creation and email management, to name a few, and we have always found them to be quick, professional and creative in helping us with the solutions that we need. I highly recommend them!

Joseph Warmann

Director of Operations, Inspired Publishing

Dobrý den, rádi bychom se podělili o dojmy z Vaši tvorby našich webových stránek - http://mazarone.cz/ Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě Vás. Stránky jsou moderní, přehledné a svým vzhledem dokáží oslovit zákazníka. Zároveň splňují veškeré nároky, které jsme kladly. Rádi Vaši tvorbu doporučíme dál. Přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Katrin Marie Valentová

Admin. pracovnice, MAZARONE s.r.o.

Webliberec has been the epitome of professionalism and dedication the past four years, helping us design, create, and manage more than 60 websites across a number of sectors – from the simple to the complex. Whenever we faced challenges with hosting providers or in integrating APIs urgently in the buildup to a product launch, he has always worked diligently to resolve them, at all hours of the day or night.

Mark Anastasi

CEO, Inspired Group Ltd

Highly recommend Webliberec. Always responsible, punctual, extremely bright and always delivers. Absolutely endorse his qualification and his skill set. Very impressed by the knowledge he is bringing to the table and we always know we can rely on him to meet deadlines and by the end he does exceed our expectations. Very professional and creative.

Adriana Zimova-Petrik

CEO, BARE & PURE

Neuvěřitelná spolupráce, neuvěřitelně rychle dodává zakázky a pokud jsou nutné úpravy udělá je bez problému. Pracuje velice rychle a za utracené peníze dostáváme full servis. Děkujeme za Vaší spolupráci.

Louis Hagen

CEO, DOWYOUTUBE.COM

Naprosto bezvadná spolupráce, člověka s tak rychlým a odevzdáním práce jsem ještě nepotkal. Je to poprvé, kdy mi někdo něco udělal na první dobrou. Velmi vysoká rychlost odevzdání - je vidět, že to má v malíku. Precizní kvalita, jak píšu ve shrnutí, dodání na první pokus bez úprav. Super komunikace, rychlá a věcná.

Jan Drda, MSc.

Senior consultant, SEO Efect

Webliberec.eu mohu doporučit. Splnili moje očekávání na webové stránky, které jsem potřeboval pro svého klienta. Reakce na emaily a změny na stránkách byly rychlé a web jsem měl hotový za pár dní. Takhle bych si představoval ideální spolupráci a příště vím na koho se zase obrátit.

Jiří Scheuer

CEO, RESTIA.CZ

S firmou WEBLIBEREC spolupracuji od prosince 2016 a s jejich prací a rychlostí jsem velice spokojený. Vždy na čem se domluvíme, tak platí. Tuto firmu mohu jenom doporučit.

Tomáš Hadrava

CEO, Czech Skills Hockey Academy