Webové stránky

Tvoříme úspěšné weby na míru pro Vaše podnikání

Profesionální webové stránky s přehlednou grafikou a optimalizací pro vyhledávače.

WEB-24

Poskytujeme Vám nadstandartní služby.
WEB-24 je toho důkazem.

 

Potřebujete expresne vytvořit Webové stránky v moderním a responzivním designu? WEB-24 je služba vytvoření Webových stránek do 24 hodín od zadáni zákazky.

Poskytujeme expresní servis výroby Internetových obchodů a Webových stránek za bezkonkurenční ceny a to ve špičkové kvalite a v responzivním designu.

 

Potřebujete s něčím poradit?

WEB LIBEREC

Proč Webové stránky od nás?

 

Vytváříme internetové stránky pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní web.

Na rozdíl od konkurence jsme se zaměřili na nízkou cenovou politiku. Webové stránky jsou často nemalými výdaji a naším cílem je, aby byly snadno dostupné pro každého.

První dojem je vždy nejdůležitější a pokud své návštěvníky během několika sekund nezaujmete, nebudou mít důvod na Vašem webu setrvávat a raději se obrátí na konkurenci. Na internetu nezáleží na Vašich zkušenostech, velikosti nebo konkurenci. Vyhrává zde ten, kdo se nebojí investovat do webu, který doslova sám prodává.

Ještě stále váhate?

Webové stránky tvoříme rychle, ale s rozvahou. Tak, aby výsledek přinášel co největší užitek.

l

Jedinečný moderní design

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli na něm zůstane. Držíme se nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby. Proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Responzivní vzhled

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením. Responzivní vzhled je součástí stránek.
}

Rychlá doba realizace

Webové stránky umíme vytvořit během relativně krátké doby. Statické webové stránky jsou zhotoveny zpravidla do týdne od dodání všech potřebných podkladů pro jejich vytvoření. U webových stránek s redakčním systémem je doba realizace odlišná a je závislá na více faktorech.
V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.

U nás je responzivní vzhled vždy součástí stránek.

Webové stránky jsou dnes základem podnikání na internetu a nejdůležitější možností, jak sdělit internetovým uživatelům, že existujete. Obzvláště pro firmy a podnikatele by měli mýt vlastní web samozřejmostí, aby se jeho prostřednictvím mohli prezentovat na trhu.

U internetových stránek je velmi důležitý jejich vzhled, jelikož se jedná o jedno ze základních kritérií, podle kterých Vás návštěvníci budou posuzovat. Web je Vaší vizitkou a pokud vyžadujete úspěšný web, jste na správné adrese. Naší hlavní doménou je tvorba profesionálních webových stránek levně. Namísto průměrných webů vytváříme prestižní stránky, které zaujmou každého návštěvníka a našim klientům zajistí úspěch na poli internetu.