Internetové obchody

Máme řešení pro začínající obchodníky i velké hráče

Prodávejte na internetu efektivně. 

SHOP-24

Poskytujeme Vám nadstandartní služby.
SHOP-24 je toho důkazem.

 

Potřebujete expresne vytvořit Internetový obchod v moderním a responzivním designu? SHOP-24 je služba vytvoření Internetového obchodu do 24 hodín od zadáni zákazky.

Poskytujeme expresní servis výroby Internetových obchodů a Webových stránek za bezkonkurenční ceny a to ve špičkové kvalite a v responzivním designu.

Potřebujete s něčím poradit?

WEB LIBEREC

Proč Internetový obchod od nás?

Vytváříme Internetové obchody pro velké i malé firmy, pro drobné živnostníky a pro kohokoliv dalšího, kdo potřebuje vytvořit kvalitní a moderní E-shop.

Na rozdíl od konkurence jsme se zaměřili na nízkou cenovou politiku. Internetové obchody jsou často nemalými výdaji a naším cílem je, aby byly snadno dostupné pro každého.

První dojem je vždy nejdůležitější a pokud své návštěvníky během několika sekund nezaujmete, nebudou mít důvod na Vašem E-shopu setrvávat a raději se obrátí na konkurenci. Na internetu nezáleží na Vašich zkušenostech, velikosti nebo konkurenci. Vyhrává zde ten, kdo se nebojí investovat do E-shopu, který doslova sám prodává.

Ještě stále váhate?

Internetové obchody tvoříme rychle, ale s rozvahou. Tak, aby výsledek přinášel co největší užitek.

l

Jedinečný moderní design

Vzhled a provedení E-shopu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli na něm zůstane. Držíme se nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby. Proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Responzivní vzhled

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením. Responzivní vzhled je součástí stránek.
}

Rychlá doba realizace

Internetový obchod umíme vytvořit během relativně krátké doby. Statické webové stránky jsou zhotoveny zpravidla do týdne od dodání všech potřebných podkladů pro jejich vytvoření. U webových stránek s redakčním systémem je doba realizace odlišná a je závislá na více faktorech.

V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.

U nás je responzivní vzhled vždy součástí stránek.

Internetové obchody jsou dnes základem podnikání na internetu a nejdůležitější možností, jak sdělit internetovým uživatelům, že existujete. Obzvláště pro firmy a podnikatele by měli mýt vlastní web samozřejmostí, aby se jeho prostřednictvím mohli prezentovat na trhu.

U Internetových stránek je velmi důležitý jejich vzhled, jelikož se jedná o jedno ze základních kritérií, podle kterých Vás návštěvníci budou posuzovat. Web je Vaší vizitkou a pokud vyžadujete úspěšný web, jste na správné adrese. Naší hlavní doménou je tvorba profesionálních webových stránek levně. Namísto průměrných webů vytváříme prestižní stránky, které zaujmou každého návštěvníka a našim klientům zajistí úspěch na poli internetu.